Харьковское шоссе, 56
567-33-99
  Драгоманова, 31-Б
575-55-22
Пражская, 31
296-59-55

Хаммам - турецькі лазні

Мережа підприємств краси та здоров'я "Прага", заснована в 1997 році. Напрямок турецьких лазень було відкрито в 2004 році. Першим закладом стала турецька баня "Хаммам на Празькій", тоді ще тільки з одним номером "люкс" з кімнатою відпочинку. Через півроку в "хаммамі на Празькій" відкрився другий номер "напівлюкс" без кімнати відпочинку. У 2007 році ми відкрили заклад класу "VIP" - "Хаммам на Драгоманова", а вже 2008 році заклад класу "люкс", але з досить доступною ціновою політикою, "Хаммам на Харківському". Цей напрямок, незважаючи на кризу продовжує розвиватися, i 2012 роцi вiдкрили другий номер класу "люкс" в "Хаммамi на Харкiвському", а в 2013 роцi, третiй номер класу "люкс" з кiмнатою вiдпочинку в "Хаммамi на Празькiй".

У всіх наших закладах ми пропонуємо клієнтам: зручні і безкоштовні парковки, затишні інтер'єри, максимальну чистоту і стерильність, дотримання основних технологій і традицій турецьких лазень, східних масажів і спа програм, гнучку цінову політику.

Ми завжди намагаємося оперативно реагувати на зауваження та пропозиції наших клієнтів. Ми також завжди відкриті до пропозицій про співпрацю і спільному бізнесі.

І головне ми завжди раді бачити наших дорогих клієнтів у наших закладах і готові зробити все, щоб Ваш відпочинок був максимально комфортним, приємним і корисним для здоров'я!

Ласкаво просимо!

Ми працюємо без вихідних, з 09-00 до 21-00
 під запис - цілодобово.

Турецька лазня
Турецька
баня "Хаммам"
на вул. Драгоманова,
31-Б
хаммам київ
Турецька
баня "Хаммам"
на вул. Празькій,
31
турецькі лазні
Турецька
баня "Хаммам"
на Харківському
шосе, 56

 

Турецкие бани, бани хамам >>

G Analytics Хаммам, Хамам, турецкая баня Хаммам, турецкие бани киев,
инфракрасная сауна
сайт створено компанією веб студия