Харківське шосе, 56
(067) 233-90-61
  Драгоманова, 31-Б
(067) 233-90-56
Празька, 31
(067) 233-90-58

SPA по-турецьки

SPA по-турецьки

Час відвідування - 1 година

Кількість - 1 особи

Ціна - 1300 грн

Незабутній комплекс SPA-процедур в кращих східних традиціях. Він складається з розпарювання в хаммаме, делікатного пілінгу, зволоження шкіри натуральними аромамаслами і підбадьорливого масажу бамбуковими віниками. Руки досвідченого майстра і комфортабельна обстановка дозволять сповна насолодитися екзотичним відпочинком. Комплексний ефект від процедур забезпечить не тільки потужний приплив життєвих сил, а й подарує ніжну бархатисту шкіру.

Насамперед Вас проведуть в затишну кабінку турецької парної. Тут, протягом 15 хвилин Ви будете насолоджуватися «м'яким» парою, який безперервно подається через спеціальні отвори. Після розпарювання шкіри масажист зробить пілінг тіла. Скраб з натуральних компонентів зробить шкіру м'якою, немов у немовляти! Потім масажист завдасть аромамасла, вони не тільки порадують приємним ароматом, але і ефективно зволожать шкіру. На завершення комплексу майстер зробить інтенсивний масаж бамбуковими віниками, який дозволить позбутися від найменших ознак стресу і зняти «скутість» в м'язах!

Цілих 4 процедури в 1!

Повноцінний SPA-комплекс складається з ряду послідовних процедур, що ідеально доповнюють один одного:

  • розпарювання в хаммаме;
  • натуральний скраб;
  • зволоження шкіри аромамаслами;
  • масаж з бамбуковими віниками.

Комплексний релакс
Поєднання різних процедур дозволяє досягти максимального цілющого ефекту. Тіло знайде легкість, свідомість внутрішню гармонію, а шкіра - гладкість і бархатистість. Просто чудова нагода відчути себе, немов після екзотичного курорту!

Комплект банного приладдя
Перед процедурою Вам видадуть все необхідне приладдя, які зроблять відпочинок максимально комфортним: простирадло і одноразові тапочки.

 

м. Київ, вул. Празька, 31
Подивитись на карті


+38 (067) 233-90-58

м. Київ, Харківське шосе, 56
Подивитись на карті


+38 (067) 233-90-61

м. Київ, вул. Драгоманова, 31-Б
Подивитись на карті


+38 (067) 233-90-56

<< Назад

G Analytics Хаммам, Хамам, турецька баня Хаммам, турецькі бані київ,
інфрачервона сауна
сайт створено компанією веб студия